Kepykla "Piropas"

"Piropas" - tai ne paprastas pavadinimas. Piropas - raudonasis granatas, akmuo, skatinantis draugystę, simbolizuojantis ištikimybę ir suteikiantis jėgų įgyvendinti troškimus. Anksčiau šiais akmenimis žmonės apsikeisdavo, kai norėdavo parodyti savo draugiškumą ir prisirišimą. 

 "Piropas" - pirmoji moderni kepykla Mažeikių rajone - įsikūrė 1995 metais. Kepykla mažeikiškius nustebino dar nematytais ir neragautais konditerijos, pyrago ir duonos gaminiais, todėl žinia apie naują įmonę gana greitai pasklido po kitus šalies miestus bei rajonus.

Šiandien "Piropas" - tai darnus, draugiškas ir darbštus kolektyvas bei jo darbo rezultatas - gardūs, originalūs gaminiai. Pagrindinis kepyklos darbo principas: naudoti tik kokybiškas žaliavas, kurti savas kepinių receptūras, klientui siūlyti skanius bei šviežius gaminius, viską daryti su meile.

Nors pagrindinis gamybos procesas yra automatizuotas, kepykla išsiskiria ir rankų darbo skanėstais - tokie kepiniai įgauna nepakartojamą skonį, primenantį močiutės ar mamos šventinius gardėsius…

2008 metais miesto centre atidaryta nedidelė jauki "Piropo" kepyklėlė, pirkėjus viliojanti karštomis bandelėmis, pyragais, sausainiais ,sveikuolių duonelėmis. Čia galima pasimėgauti ne tik burnoje tirpstančiais kepiniais, bet ir jaukiai pasėdėti prie arbatos ar kavos puodelio.

Kepyklėlė tampa vis populiaresnė tarp gyventojų ir miesto svečių. Čia dirbantys žmonės pamažu kuria naują tradiciją - kasdien suteikti bendravimo, žmogiškojo artumo džiaugsmą.

"Piropas" džiaugiasi galėdamas Jums dovanoti nedidelę, bet įsimintiną akimirką.